• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę uważam, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą liczbę spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, ale prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie ludziach, którzy tak grywają. Czyli trzeba nieco zmienić swoją strategię – sporo lepszym wyjściem jest to by stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie stawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy inni ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chcę także nieco napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś niesamowicie pomocnym jest to by nie myśleć, iż w porządku jest to by nieustannie grywać. Należy robić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Zobacz teraz

2. Kliknij dla szczegółów

3. Zobacz więcej

4. Sprawdź stronę

5. Odwiedź stronę

Categories: Sport

Comments are closed.