• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co zrobić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co się stało? Cóż, zasadniczo uważam, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać sporą ilość spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grają. Czyli trzeba nieco zmienić własną strategię gry – dużo lepszym rozwiązaniem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków to jest tak, iż w zasadzie stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeżeli się znają, to zasadniczo są wielce pomocni. Chcę także trochę wspomnieć o psychice – czyli tak naprawdę czymś bardzo wskazanym jest to by nie myśleć, iż OK jest to by ciągle grywać. Trzeba robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.